10 морей

Жилой дом

Зданий у 2023 році.
Кожен поверх символізуватиме одне з морів.

Чорне море (1 поверх)

Море омиває береги України (Одеса, Ялта, Севастополь), Румунії (Констанца), Болгарії (Варна, Бургас), Туреччини (Стамбул, Самсун, Зонгулдак), Грузії (Батумі, Сухумі), Росії (Сочі, Новоросійськ).

Image
Image

Егейське море (2 поверх)

Егейське море омиває дві країни – західне узбережжя Туреччини, східні та південні береги Греції, а також острів Кріт на північному узбережжі курорту. 

Балтійське море (3 поверх)

Вихід до Балтійського моря мають Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Росія, Фінляндія, Швеція та Данія.

Image
Image

Карибське море (4 поверх)

На півдні воно омиває Венесуелу, Колумбію та Панаму, на заході — Коста-Ріку, Нікарагуа, Гондурас, Гватемалу, Беліз і мексиканський півострів Юкатан, на півночі — Кубу, Гаїті, Ямайку та Пуерто-Ріко; на сході — держави Малих Антильських островів (див. список країн Карибського басейну).

Північне море (5 поверх)

Омиває береги Норвегії, Данії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Франції та Великобританії.

Image
Image

Азовське море (6 поверх)

Це найдрібніше море у світі, його глибина не перевищує 15 метрів. Азовське море омиває береги України (Бердянськ , Приморськ, Генічеськ, Маріуполь) та Росії (Таганрог, Єйськ, Приморсько-Ахтарськ, Темрюк). 

Адріатичне море (7 поверх)

Адріатичне море омиває береги Італії (понад 1000 км), Словенії (47 км), Хорватії (1777 км), Боснії та Герцеговини (20 км), Чорногорії (200 км), Албанії (472 км).

Image
Image

Середземне море (8 поверх)

Середземне море омиває береги 21 держави (із заходу на схід): Іспанії, Франції, Монако, Італії, Мальти, Словенії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Албанії, Греції, Туреччини (Східна Фракія).

Тірренське море (9 поверх)

Тірренське море – є частиною Середземного, і омиває західне узбережжя Італії, де знаходяться також острови Сицилія, Корсика та Сардинія.

Image
Image

Іонічне море (10 поверх)

Омиває береги Південної Італії (області Сицилія, Калабрія, Базилікату та Апулія), Албанії (префектура Влера) та Греції (адміністративні округи Іонічні острова, Епір, Західна Греція, Центральна Греція, Аттика, Пелопоннес і Крит).

Image
г. Южный, ІІ микрорайон

+38 (050) 495 45 50
+38 (073) 200 02 34

sales@park-morskoy.com.ua

Подписаться на новости

Мы в соцсетях