10 островов

Жилой дом

(здавання планується в 2024 році).
Кожен поверх символізуватиме один із островів.

Острів Крит (1 поверх)

Острів Кріт, що омивається Лівійським, Критським та Іонічними морями Середземноморського басейну, розташувався на місці зустрічі трьох частин світу — Європи, Африки та Азії.

Image
Image

Острів Пуерто-Ріко (2 поверх)

Острів Пуерто-Ріко розташований на благословенному північному сході Карибського моря.

Острів Санторіні (3 поверх)

Острів Санторині, туристична перлина та археологічна гордість Греції, розташувався в південній акваторії Егейського моря – колиски античної цивілізації

Image
Image

Острів Тенеріфе (4 поверх)

Тенерифе — найбільший із Канарських островів, його площа становить 2045 км², а населення — 700 тис. осіб. На туристів тут чекають численні пам'ятки, розваги, цікаві міста. Острів ділиться на південне узбережжя із сухим кліматом та золотистими пляжами та більш вологе та вітряне північне узбережжя, чиї чорні піски під крутими скелями нагадують про вулканічне походження Тенеріфа. Між ними на висоту 3718 м піднявся найвищий пік Іспанії - гора Тейде.

Острів Майорка (5 поверх)

Майорка – найбільший острів Балеарського архіпелагу, що належить Іспанському королівству. Він розташований у західній частині Середземного моря.

Image
Image

Острів Корсика (6 поверх)

Корсіка – великий середземноморський острів, який у XVIII столітті став частиною Франції.

Острів Сицилія (7 поверх)

Сицилія – найбільший острів Італії, який знаходиться біля носка «італійського чобота» і омивається водами трьох морів – Середземного, Тірренського та Іонічного.

Image
Image

Острів Куба (8 поверх)

Куба - острівна держава в північній частині Карибського моря.

.

Острів Мальта (9 поверх)

Мальта — живописное островное государство, лежащее в Средиземном море, в 93 км от Сицилии и в 300 км от Туниса. Оно занимает островной архипелаг, состоящих из трех обитаемых островов – Мальты, Гозо и Камино, а также небольших островов и скальных образований. Это единственная европейская страна, где не существует постоянных рек и естественных водоемов. Площадь Мальты невелика – всего 316 км², по размерам она является 185 государством в мире.

Image
Image

Острів Сардинія (10 поверх)

Сардинія  – острівна частина Італійської Республіки. Острів розташований у центрі західної частини, на приблизно рівному віддаленні від берегів Європи та Африки. Дивовижні природні ландшафти, безліч пам'яток стародавніх цивілізацій, середньовічна архітектура міст, сучасні морські та термальні курорти.

Image
г. Южный, ІІ микрорайон

+38 (050) 495 45 50
+38 (073) 200 02 34

sales@park-morskoy.com.ua

Подписаться на новости

Мы в соцсетях